کاشت مو تهران

کاشت مو تهران

امروزه دو روش کاشت مو به طور عمده FUE و FUT وجود دارد. با این حال ، استخراج واحد فولیکولی (FUE) ترجیحا تکنیک است. پیوند واحد فولیکولار (FUT) که یک روش دیگر است ، در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت ، اما امروزه به دلیل تشکیل اسکار و بخیه روش متداولی نیست.

 

روش FUE دارای دو زیر نوع است. اینها روشهای سنتی و FSH سنتی هستند ، بسته به اینکه آیا ناحیه تراکم موها تراشیده شده یا خیر ، تنها تفاوت بین FUE بدون تراش و FUE سنتی در این است که مناطق گیرنده و اهداکننده تراشیده و کوتاه نمی شوند. علاوه بر این ، در صورت مناسب ، پزشک ممکن است ترکیب تکنیک FUE را با PRP و / یا مزوتراپی مو ترکیب کند.

 

در روش FUE ، اگر فولیکول های مو در پوست سر برای کاشت مو کافی نباشد ، می توان فولیکول های مو را از سایر قسمت های بدن برداشت کرد.از طرف دیگر ، روش FUE نتایج درمانی موثری در درمان ریزش مو روی ابرو ، سبیل و ریش می دهد.

 

در تکنیک FUE ، مناطق گیرنده و انتقال تمیز و آماده می شوند. پس از کشیدن پوست سر برای برنامه ریزی برای پیوند ، عکس هایی از پوست سر گرفته می شود تا مقایسه انجام شود.

 

فولیکول های مو از طاقچه گرفته می شوند که موها با استفاده از سوزن های بسیار ریز با قطر 1 میلی متر to در برابر ریزش مو مقاوم هستند. در روش FUE ، هنگام جمع آوری فولیکول های مو (گرافت) نیازی به ایجاد برش در پوست سر نیست. بنابراین ، هیچ بافت زخمی تشکیل نمی شود. فولیکول های مو برای پیوند آماده می شوند. سوراخهای بسیار کوچک با استفاده از میکروموتور در ناحیه گیرنده حفر می شوند. این کانال ها یا سوراخ ها در جهت رشد مو باز می شوند ، به گونه ای که موهای شما پس از کاشت مو بطور طبیعی رشد می کنند. پس از پیوند فولیکول های مو طبق برنامه ها و نقشه ها قبل از پیوند ، پوست سر با بانداژ پوشانده می شود.

 

روند کاشت مو حدود چند ساعت طول می کشد. در صورت وم ، روال می تواند در جلسه دوم روز بعد تکمیل شود.

 

ممکن است بعد از انجام عمل ، قرمزی و ناراحتی کمی احساس کنید. معمولاً این شرایط نیازی به درمان ندارد ، اما پزشک شما راجع به آنچه که باید به آن توجه کنید ، به شما جزئیات می دهد. باید به مدت 15 روز از فعالیت های شدید خودداری کنید و از پوست سر خود در برابر آسیب ها محافظت کنید.

 

پزشک احتمالاً از شما می خواهد یک روز پس از عمل به بیمارستان مراجعه کنید. در این بازدید بانداژ برداشته می شود.

 

اگر گرما یا درد قابل توجهی در مناطق اهدا کننده یا گیرنده شما وجود دارد ، در صورت بروز هرگونه علائمی که فکر می کنید علت پیوند مو پس از ترخیص است ، فوراً با پزشک خود م کنید.

 

نتایج

 

مو رشد می کند ، اما به سرعت بعد از کاشت مو از بین می رود. بعد از گذشت حدود دو ماه ، می توانید موهای خود را از فولیکولهای مو پیوند یافته مشاهده کنید. موهای شما به طور معمول رشد می کنند و طاسی بعد از حدود 6 ماه تا یک سال کاملاً از بین می رود.

 

عملیات

 

هر فولیکول مو را از پشت یا طرفین سر (نواحی اهدا کننده) بگیرید و آنها را به قسمتهای طاسی منتقل کنید

طول

 

6 تا 8 ساعت

بیهوشی

 

محلی یا محلی با آرام بخش.

اثرات جانبی

 

نازک شدن مو ، نواحی طاس ، تورم پوست سر و پیشانی ، خارش

شفا

 

بعد از 1 تا 2 روز به محل کار خود برگردید.

نتایج

 

دائمی است با میزان موفقیت 98٪.


توضیحات بهداشتی فولیکول ,کاشت ,پیوند ,پوست ,شوند ,پزشک ,اهدا کننده ,برای پیوند ,مناطق گیرنده ,وجود دارد

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ اختصاصی تیم ویکی لوپ :: سایت شخصی سینا جوادی :: پرسش مهر 18-احترام به افکار دانشجو فایل دنیای من همه چی اینجا انجمن رادیو جوان موزیک ووگل - دریچه ای رو به آینده کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده دندانپزشکی مشهد آهنگ کامل زودبرگرد فایده ضرر های احتمالی در ژن های جانداران روستای هیبت آباد تهران اهنگ یاکریم تو با من داری دشمنی جواب برگه شکوفه امانتداری آزمون مطالعات اجتماعی ششم دبستان درس 9 10 11 رمان سه سوت قسمت اول؟ اهنگ پیشواز مرتضی جعفرزاده خرید گوشی ارتشی ضد ضربه HOPE F801 قابلیت واکی تاکی دانلود برنامه هاتگرام