هزینه کاشت هر تار مو

هزینه کاشت هر تار مو به عواملی بستگی دارد که در این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت. اما قبل از آن به بررسی کلمه کاشت مو و روش های آن و مراحل آن میپردازیم. با دانستن اطلاعات بیشتر درباره کاشت مو ، تصمیم شما اول در مورد کاشت مو مشخص میشود و اگر تصمیم شما برای کاشت ، جدی بود ، به دانستن هزینه آن اقدام میکنید.

 

کاشت مو

کاشت موی طبیعی عملی است که در طی آن ، گرافت های موی سر شما که در بانک مو استقرار یافته اند ، از آنجا جدا شده و در محل های طاس سر جایگذاری میشوند. یعنی عملا موهای سر شما از جایی به جای دیگر منتقل خواهند شد. از آنجایی که موهای سر خودتان در جای دیگری کاشته میشوند ، عوارض جانبی ای نیز به همراه ندارد و با خیال راحت میتوان ریزش مو و کم پشتی مو را با عمل کاشت مو درمان نمود. همچنین ، کاشت مو روشی دائمی برای درمان این موارد است و با انجام این کار ، گویی موهای سر شما دوباره متولد شده اند. زیرا امکان شستشو و شانه کردن و حالت دهی نیز بعد از کاشت مو وجود دارد و موهای شما حالتی کاملا طبیعی دارند.

کاشت مو ، روش ها و مراحل مختلفی دارد که به مرور زمان پیشرفت کرده اند و بهبود یافته اند. روش های مورد استفاده برای کاشت مو در گذشته ، یا طبیعی نبوده ، یا اگر طبیعی بوده اند دچار مشکلات دردسر سازی بوده اند که یواش یواش از میان برداشته شده اند. با پیشرفت تکنولوژی ، دستگاه های پیشرفته تری به بازار آمدند و عمل کاشت مو را برای مردم راحت تر ساختند.

روش های کاشت مو به طور کلی به دو دسته اصلی : FUT و FIT تقسیم بندی میشود. روش FIT ، امروزه از محبوبیت بیشتری برخوردار است. دلیل آن هم این است که در این روش هیچگونه جراحی انجام نمیشود و عمل کاشت مو بدون دردسر و خونریزی و درد انجام میگیرد. همچنین در این روش جای بخیه و زخم روی سر باقی نمیماند و از این بابت نیز خیالتان باید آسوده باشد.

 

کاشت مو به روش FUT ، مزایا و معایب ، هزینه

کاشت مو به روش FUT ، نوعی سنتی و قدیمی تر می باشد که در طی این عمل ، نواری از پشت سر شما جدا شده و گرافت های موی موجود در آن به طور دقیق و متمرکز از آن جدا میشوند. سپس این گرافت های جدا شده در محل های مورد نیاز جهت کاشت مو ، به طرز دقیقی کاشته میشوند. بخش بریده شده از بانک مو ، بخیه خورده و میشود گفت جای آن تا عمر دارید با شما همراه است. این میتواند از معایب این روش تلقی شود.

علاوه بر معایب روش سنتیِ FUT که شامل خونریزی و درد و بخیه و برش و جراحی میشد ، مزایایی نیز در این روش حکم ران هستند که میتوان آنها را نیز بررسی کرد:

·         زمان کوتاه تر عمل

·         دقیق تر و متمرکز تر

·         امکان آسیب رسیدن کمتر به گرافت های مو

·         هزینه پایین تر نسبت به FIT

·         بدون نیاز به کوتاه کردن موی سر

این ها نیز از مزایای عمل کاشت مو به روش FUT می باشد که شاید شما را برای کاشت به این روش جذب کند.

 

کاشت مو به روش FIT ، مزایا و معایب ، هزینه

کاشت مو به روش FIT در شرایط مناسب تری انجام میشود. دیگر نیازی به جراحی جهت جداسازی پوست شما از بانک مو نمی باشد و به راحتی میتوان فولیکول های مو را بصورت تکی تکی از موی سر جدا کرد و در نواحی مورد نظر کاشت. از مهمترین مزایای این روش ، عدم جراحی و برش پوست می باشد که همین باعث عدم خونریزی ، عدم درد ، عدم بخیه و عدم جایگذاری زخم می باشد. این موارد ، باعث پرطرفدار تر شدن این روش در دنیای امروزی شده و باعث شده مردم به جای روش سنتی FUT ، انجام این روش را اولویت بخشند.

 

 

هزینه کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟

به طور کلی ، هزینه کاشت مو به عوامل متعددی بستگی دارد که موارد مهمتر آن را با یکدیگر بررسی میکنیم. روش انجام کاشت مو روی هزینه آن تاثیر میگذارد. به عنوان مثال هزینه کاشت مو در روش FIT بیشتر از FUT می باشد. یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت کاشت مو ، مقدار گرافت مورد نیاز جهت کاشت است. لابد سوال پیش آمده در ذهن شما این است که قیمت کاشت هر تار مو چقدر می باشد؟ در جواب باید بگوییم که هر گرافت مو جهت کاشت ، نزدیک به 1500 تومان هزینه دارد و به طور کلی ، عمل کاشت مو بین 4 تا 7 میلیون هزینه برمیدارد.


توضیحات بهداشتی کاشت ,هزینه ,انجام ,گرافت ,مورد ,·         ,هزینه کاشت ,برای کاشت ,قیمت کاشت ,مورد نیاز ,کاشته میشوند منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هتل آپارتمان یلدا مشهد نرم افزار رایگان سیستم مدیریت محتوا کرد پلیر مجله فوتبالی اموزش شیرینی پزی سیتیا لایسنسیوزرپس23اسفند96 دانلود پاسخنامه کتاب جویا مجد هفتم اهنگ حمیدفلاح دردفراقت پیرم کرد قسمت اخر سریال زندگی گمشده درس آزاد پایه چهارم درباره ایران زمان دعوت به مصاحبه تربیت معلم اردبیل98 درک متن درس افریدگار زیبایی چه ارتباطی بین کتاب درخت وجود دارد ؟ چند نوع از این ارتباط ها را بنویسید شیرین نوحوان دزسریال پس ازباران کیست انشا عینی ذهنی